за реклама
.
,
Новини » Спорт

Ансамбълът на България по художествена гимнастика вчера спечели титлата в многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в София.  ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 14.04.2019 | Коментари (0)

Снимка: Архив

Близо 5 млн. лв ще отпусне държавата за домакинства на спортни състезания през 2019 г. Това показва справка, публикувана в сайта на министерството на спорта. ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 09.02.2019 | Коментари (0)

Нападателят на ЦСКА Кирил Десподов мисли за трансфер в чужбина, след като спечели наградата футболист на годината. 22-годишният играч на червените спечели в 58-та анкета, като ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 09.01.2019 | Коментари (0)

В среща от турнира за Купата на България по футбол „Дунав“-Русе загуби с 1-2 от гостуващия тим на пловдивския „Локомотив“ и отпадна от борбата за трофея. ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 31.10.2018 | Коментари (0)

Кубрат Пулев спечели категорично срещу британеца Хюи Фюри по точки (117:115, 118:110, 115:113) в "Арена Армеец" в двубой, който бе елиминационен и определи официалния претендент на Антъни Джошуа за световната му титла от Международната боксова федерация. ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 28.10.2018 | Коментари (0)

Цяла Швеция изпадна в еуфория, след като националният отбор се класира за осминафиналите на Световното първенство по футбол. ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 28.06.2018 | Коментари (0)

Световният шампион Германия отпадна от Световното първенство в Русия. Победа срещу Швеция с 2:1 и загуби от Мексико с 0:1 и Южна Корея с 0:2, изхвърлиха ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 27.06.2018 | Коментари (0)

Още четири отбора ще търсят класиране за осминафиналите на Световното първенство по футбол.  ... " Прочетете още "

Отборът на Лудогорец записа втора победа по време на лагера си в Австрия. Тимът на Пауло Аутуори надделя с 3:1 над Ахмат Грозни, а и трите попадения за успеха на шампионите бяха дело ... " Прочетете още "

Играчите на Мексико са категорични, че няма да правят сметки и ще търсят задължителна победа срещу Швеция в  ... " Прочетете още "