за реклама
.
,
Новини » Спорт

Лудогорец отново оглави класирането в Първа лига. „Орлите“ се възползва от грешка на ЦСКА ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 02.10.2017 | Коментари (0)

Станаха известни полуфиналните двойки на Купата на Франция. Според резултатите от жребия на полуфинал ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 06.04.2017 | Коментари (0)

България победи  Холандия с 2:0 в мач от 5-ия кръг на група „А“ от световните квалификация за Русия 2018 година. Двата гола отбеляза още в първото полувреме Спас Делев – 5-ата минута и 20-ата минута. Мачът се игра на националния стадион „Васил Левски“ в София.

С победата националният отбор заема трето място в групата си, в която лидер е Франция, а на второ място е Швеция.
Холандия е четвърта. Последните две места заемат Беларус и Люксембург.

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 26.03.2017 | Коментари (0)

Отборите на България и Холандия изиграха първото полувреме при резултат 2:0 в мач от 5-ия кръг на група "А" от световните квалификация за Русия 2018 година. Спас Делев бе точен в 5-ата минута.

Още в първата минута 17-годишният Матийс Де Лихт фаулира Попов на границата на наказателното поле. Капитанът на България стреля точно, но Йерун Зут без особени проблеми спаси.

В 5-ата минута Делев изправи на крака близо 15000 зрители по трибуните. Нападателят се възползва от неразбирателство между Де Лихт и Зут, като пое топката на гърди, финтира ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 25.03.2017 | Коментари (0)

България поведе рано в мач от група "А" на световните квалификации в зона "Европа" с 2:0. Точен в 5-ата минута бе Спас Делев. Отново той удвои с чудесен удар в 20-ата минута. Първото полувреме все още не е приключило.

Трикольорите имат две победи в четирите си изиграни до момента срещи, от които са извоювали 6 точки. "Лалетата" също са изиграли 4 мача до момента, от които са спечелили 7 точки.

Преди този двубой нашите са четвърти в класирането, а техните днешни съперници са с една позиция по-високо.

Григор Димитров стартира с категорична победа участието си на сингъл в Мастърс турнира в Индиън Уелс. В мач от втория кръг най-добрият ни тенисист се наложи с 6-4, 6-0 над 34-годишния руснак Михаил Южни, като това бе и първи сблъсък между двамата, съобщи БГНЕС.

вубоят започна отлично за българина, който набързо поведе с 2-0. Първата ни ракета можеше да затвърди аванса си, след като поведе с 40-15 в третия гейм, но допусна няколко непредизвикани грешки, което позволи на Южни да върне пробива, а впоследствие да изравни за 2-2.

В следващите геймове двамата продължиха надлъгването по ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews1 | Дата: 13.03.2017 | Коментари (0)

Лудогорец победи с лекота Пирин и отново води с 12 точки пред Левски. Двубоят започна с химна на България в чест на 3 март, а на тв камерите се видя, че бразилецът Марселиньо знае неговите думи и пееше на глас. Треньорът на шампионите Георги Дерменджиев заложи на всичко най-добро, съобщиха от пресцентъра на " ludogorets.com".

Двубоят започна с предимство  на Лудогорец, като до 10-ата минута Марселиньо на два пъти пробва да изненада Благой Макенджиев, но и двата случая без успех. В 20-ата минута Вандерсон изстреля истинска бомба към вратата на Пирин, но стражът на „орлетата“ се справи. Малко по-късно Кешерю изведе технично Кафу, който си поведе с глава и ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews1 | Дата: 05.03.2017 | Коментари (0)

Григор Димитров се изяви в представянето на нова колекция на Dolce&Gabbana в Италия. Той дори влезе в ролята на модел по време на заключителното шоу на популярната марка по време на Миланската седмица на модата.

Най-добрият български тенисист мина по подиума широко усмихнат със стилен костюм на култовата марка и в допълнение с папионка.

Димитров далеч не бе единственото популярно лице на събитието. Сред известните личности бяха забелязани бившата главна редакторка на списание Vogue Ана Уинтур, Памела Андерсън, Джейми Фокс, Рене Русо и много други.

Стилната фиеста ще приключи в понеделник ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews1 | Дата: 26.02.2017 | Коментари (0)

Вчера отборът на Лудогорец приключи тазгодишното си участие в европейските клубни турнири. „Орлите“ не успяха да сътворят подвиг на реванша си срещу ФК Копенхаген и стигнаха едва до нулево реми, което се оказа фатално за амбициите на родния шампион. Така с общ резултат 1:2 датският им съперник за първи път в своят история ще играе на осминафиналите в Лига Европа.

Лудогорец се представи повече от достойно на мразовития "Паркен". Пропуски на Кешеру , Вандерсон и Кафу обаче лишиха селекцията на Георги Дерменджиев от нещо повече. Домакините също имаха своите шансове, но със стабилни изяви се отличи Владислав Стоянов.

& ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 24.02.2017 | Коментари (0)

Министерският съвет одобри допълнителни разходи по бюджета на Министерството на младежта и спорта за тази година във връзка с организирането и провеждането на Световното първенство по волейбол за мъже в България през 2018 г. Общият размер на одобрените разходи възлизат на 5 400 000 лв., които ще бъдат осигурени за сметка на предвидените средства по централния бюджет.

Световното първенство по волейбол за мъже е едно от най-престижните състезания в света. През 2018 г. шампионатът за първи път ще се проведе при домакинството на две държави – България и Италия. Планира се състезанията на най-силните отбори по волейбол да се провеждат в София, Варна, Русе и Пловдив. ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 23.02.2017 | Коментари (0)