за реклама
.
,
Новини » Спорт

Германия дълго ще помни загубата си от българите, след като си пожела да играе отново с българските "лъвове" и желанието бе изпълнено, а резултатът е същият - 3:0 гейма (25:19, 25:23, 25:23) за една страхотна България, която за втори път надигра тотално немците.

Българските момчета дадоха всичко от себе си, а с подкрепата на феноменалната публика в "Арена Армеец" не позволиха на германците дори да си помислят за победата и заслужено намериха място на полуфинал, къ ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 14.10.2015 | Коментари (0)

България и Германия ще се срещнат за втори път на европейското първенство по волейбол, но този път за да определят единия от полуфиналистите.

Двубоят в зала „Арена Армеец“ е тази вечер от 20.45 часа. Съставът на Пламен Константинов спечели група А и се класира директно за четвъртфиналите, докато немците завършиха трети и в плейофите победиха Белгия с 3:0.
България и Германия вече се срещнаха в груповата фаза, като националният ни тим спечели с 3:0.

Снимка: „Фокус“

Националният отбор по футбол завърши с успех европейските квалификации за Франция 2016. Пред около 1000 зрители на ст. "Васил Левски", които предотвратиха нов антирекорд по посещаемост, тимът на Ивайло Петев победи Азербайджан с 2:0, съобщи bTV.

Националите показаха много по-сърцата игра от предишните си двубои, карайки футболните привърженици у нас да се питат защо това не се случва във всяка среща на "лъвовете".

Напълно очаквано президентът на БФС Борислав Михайлов не присъства на срещата, а същото важи и за неговите заместници.

България победи с 3:2 (29:27, 20:25, 28:26, 23:25, 17:15) гейма Холандия и спечели група "А" на Европейското първенство по волейбол. Пред пълните трибуни на "Арена Армеец" "лъвовете" показаха изключителен характер, за да се класират директно за четвъртфиналите в турнира.

След три победи в три мача България  се класира директно за четвъртфиналите на Европейското първенство. Следващият двубой на нашите е в сряда с победителя от срещата между Белгия и Германия.

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 12.10.2015 | Коментари (0)

„Българите отново се изложиха в лицето на продажни играчи и ръководство, които пред телевизионните камери само съжаляват. Изгубихме битката отново и шанса да се докажем отново като народ. Изгубихме мъжете си, армията си и сега женчовците във футбола си за пари. Това се случва всеки път.
Кога парите ще спрат да са по-велики от знамето и герба? Дори да губим от по-добри отбори вече тази политика е съмнителна“, споделиха фенове.

Честта на България се стопи в дъжда пред празните трибуни на стадион „Максимир” в Загреб. Българите се отказаха от отбора. „Националният н ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 11.10.2015 | Коментари (0)

Днес отборите на Хърватия и България ще изиграят двубой от група "Н" за Евро 2016 във Франция на стадион "Максимир" в Загреб. Главен съдия на срещата ще е Рибейро Диаш от Португалия. Двубоят започва от 21.45 часа.

Хърватите са трети в класирането с 14 точки, на 4 точки след лидера Италия и на 2 след Норвегия. България е на четвърто място в групата с едва  8 точки. На Хърватия обаче беше отнета една точка заради свастика на терена по време на домакинския мач с Италия.

България излиза на "Максимир" да защити честт ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 10.10.2015 | Коментари (0)

Всичко най-добро в мача бе съотворено от Джонатан Кафу, който се разписа на два пъти – в 20-ата и 42-ата минута. И за двата гола асистира друг „кариока“ Марселиньо, като за второто попадение дял има и Вандерсон.

Минута преди края на полувремето директно от пряк свободен удар за Астра се разписа друг бразилец – Фернандо Болдрин за 2:1.

През второто полувреме отново Марселиньо записа третата си голова асистенция в мача, като в 79-ата минута центрира към  Вандерсон и той с глава фиксира крайното 3:1 в полза на Лудогорец.

Лудогорец - Астра 3:1 ... " Прочетете още "

Мъжкият национален отбор на България по волейбол победи Германия с 3:0 гейма (25:20, 25:17, 25: 20) в мач от група „А“ на европейското първенство по волейбол за мъже, което стартира в България и Италия, съобщи „Фокус“.

Двубоят се изигра пред над 13 хиляди зрители в зала „Арена Армеец“ в София и продължи 96 минути.
... " Прочетете още "

Шампионът на България–ПФК „Лудогорец“ ще премери сили с лидера в румънското първенство Астра (Гюргево), съобщават от пресслужбата на клуба. Двубоят ще се играе днес от 18,00 ч. на стадион „Лудогорец Арена“ в Разград.

Билети за срещата „Лудогорец“ - „Астра“  се продават на клубната база. В деня на мача след 16,00 ч. ще работят ... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 09.10.2015 | Коментари (0)

В навечерието на Европейското първенство по волейбол министърът на младежта и спорта Красен Кралев обяви, че страната ни е напълно готова да посрещне едни от най-престижните форуми за годината. Това съобщиха от Министерството на младежта и спорта.

„Напълно сме готови с организация ... " Прочетете още "