за реклама
.
,
Новини » 2016 » Октомври » 19

На стадион „Емирейтс“ в Лондон Арсенал победи Лудогорец с 6:0 в мач от третия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Голмайстори за домакините станаха Алексис Санчес в 12-ата, Тио Уолкът в 42-ата, Алекс Окслейд-Чембърлейн в 46-ата отбеляза гол № 600 на стадион „Емирейтс“ за 10 години от съществуването му, и Месут Йозил с хеттрик в 56-ата , 83-ата и 87-ата минута.

В групата лидери са Арсенал и Пари Сен Жермен със 7 точки, а Базел и Лудогорец имат по една.

Резултати от останалите двубои:

... " Прочетете още "

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews | Дата: 19.10.2016 | Коментари (0)

От 02.10.2016 до 09.10.2016 се проведе квалификационен курс в Европейската организация за ядрени изследвания (CERN) - най-голямата в света лаборатория по физика на елементарните частици. Обучението е по Национална учителска програма, предназначена за учители по професионална подготовка от областите на образование „Техника“ и „Информатика“ и на учители  по учебните предмети информатика и информационни технологии от общообразователната подготовка.

Цветомира Маринова Стефанова, учител в СУ „Христо Ботев“ – гр. Кубрат, обл. Разград, бе една от 39 учители одобрени от МОН. Ръководители на групата български учители бяха г-жа Свежина Димитрова – директор на Народна астрономическа обсерватория ... " Прочетете още "

Категория: Новини от Кубрат | Добавено от: kubratnews | Дата: 19.10.2016 | Коментари (0)

Арсенал води с 2:0 срещу Лудогорец в мач от третия кръг на груповата фаза на Шампионската лига.

Голмайстор за домакините стана Алексис Санчес в 12-ата минута. В 29-та минута Окслейд-Чембърлейн напредна отляво, влезе в наказателното поле и потърси с отличен пас Тио Уолкът, но той не успя за сантиметри да засече в мрежата за сигурен гол за Арсенал.

Златен шанс се откри пред Вандерсон в 32-та минута, но тогава и гредата помогна на Оспина.