Добре дошли , Guest

за реклама
.
,
Новини » 2016 » Октомври » 19 » През първото полувреме Арсенал води с 2:0 срещу Лудогорец
22:49
През първото полувреме Арсенал води с 2:0 срещу Лудогорец

Арсенал води с 2:0 срещу Лудогорец в мач от третия кръг на груповата фаза на Шампионската лига.

Голмайстор за домакините стана Алексис Санчес в 12-ата минута. В 29-та минута Окслейд-Чембърлейн напредна отляво, влезе в наказателното поле и потърси с отличен пас Тио Уолкът, но той не успя за сантиметри да засече в мрежата за сигурен гол за Арсенал.

Златен шанс се откри пред Вандерсон в 32-та минута, но тогава и гредата помогна на Оспина.

Втори красив гол за Арсенал падна в 42-та минута, след мощен удар на Тио Уолкът от двайсетина метра, при който Владо Стоянов не успя да направи нищо, и на почивка "артилеристите" се оттеглиха с аванс от 2:0.

В началото на второто полувреме Арсенал отбеляза и трети гол.

Категория: Спорт | Добавено от: kubratnews